C1210C822J5RACTU
KEMETKEMET
C1210C822J5RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C822J5RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 8200PF 50V X7R 1210
Ngā Rauemi: C1210C822J5RACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C822J5RACTU
Tau Wae C1210C822J5RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 8200PF 50V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 309717 pcs Pepa Raraunga C1210C822J5RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa C1210C822J5RAC
C1210C822J5RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Te kaha 8200pF Nga tono General Purpose