C1210C822F5GACTU
KEMETKEMET
C1210C822F5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C822F5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 8200PF 50V NP0 1210
Ngā Rauemi: C1210C822F5GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C822F5GACTU
Tau Wae C1210C822F5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 8200PF 50V NP0 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25983 pcs Pepa Raraunga C1210C822F5GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa C1210C822F5GAC
C1210C822F5GAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 48 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 8200pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Te kaha 8200pF