C1210C681M2GACTU
KEMETKEMET
C1210C681M2GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C681M2GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 680PF 200V NP0 1210
Ngā Rauemi: C1210C681M2GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C681M2GACTU
Tau Wae C1210C681M2GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 680PF 200V NP0 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 254446 pcs Pepa Raraunga C1210C681M2GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa C1210C681M2GAC
C1210C681M2GAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 680pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Te kaha 680pF Nga tono General Purpose