C1210C511F5HACAUTO
KEMETKEMET
C1210C511F5HACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C511F5HACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1210 510PF 50V ULTRA STA
Ngā Rauemi: C1210C511F5HACAUTO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C511F5HACAUTO
Tau Wae C1210C511F5HACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1210 510PF 50V ULTRA STA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 354731 pcs Pepa Raraunga C1210C511F5HACAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X8R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF ±1% 50V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) Te kaha 510pF