C1210C472KFRACTU
KEMETKEMET
C1210C472KFRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C472KFRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1210
Ngā Rauemi: C1210C472KFRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C472KFRACTU
Tau Wae C1210C472KFRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175366 pcs Pepa Raraunga C1210C472KFRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.061" (1.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 399-7103-2
C1210C472KFRAC
C1210C472KFRAC7800
C1210C472KFRACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 49 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Te kaha 4700pF