C1210C471KGGACTU
KEMETKEMET
C1210C471KGGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C471KGGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 470PF 2KV NP0 1210
Ngā Rauemi: C1210C471KGGACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C471KGGACTU
Tau Wae C1210C471KGGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 2KV NP0 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86709 pcs Pepa Raraunga C1210C471KGGACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.110" (2.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa C1210C471KGGAC
C1210C471KGGAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 45 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Te kaha 470pF