C1210C225M5RACTU
KEMETKEMET
C1210C225M5RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C225M5RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 2.2UF 50V X7R 1210
Ngā Rauemi: C1210C225M5RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C225M5RACTU
Tau Wae C1210C225M5RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 2.2UF 50V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 400439 pcs Pepa Raraunga C1210C225M5RACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 2.2µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa C1210C225M5RAC
C1210C225M5RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga C1210C225M5RACTU Te Kāhua Ara 0.055" (1.40mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 2.2µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 2.2UF 50V X7R 1210