C1210C222JDGACTU
KEMETKEMET
C1210C222JDGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C222JDGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 1KV C0G/NP0 1210
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C222JDGACTU
Tau Wae C1210C222JDGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 1KV C0G/NP0 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88572 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 399-11204-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Te kaha 2200pF