C1210C156Z8VACTU
KEMETKEMET
C1210C156Z8VACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C156Z8VACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 15UF 10V Y5V 1210
Ngā Rauemi: C1210C156Z8VACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C156Z8VACTU
Tau Wae C1210C156Z8VACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 15UF 10V Y5V 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108511 pcs Pepa Raraunga C1210C156Z8VACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.067" (1.70mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 399-1300-2
C1210C156Z8VAC
C1210C156Z8VAC7800
C1210C156Z8VACTU7800
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 53 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric) Te kaha 15µF