C1210C104J4RACTU
KEMETKEMET
C1210C104J4RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C104J4RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 16V X7R 1210
Ngā Rauemi: C1210C104J4RACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C104J4RACTU
Tau Wae C1210C104J4RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 16V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 247666 pcs Pepa Raraunga C1210C104J4RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa C1210C104J4RAC
C1210C104J4RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 43 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Te kaha 0.1µF