C1210C103JARACTU
KEMETKEMET
C1210C103JARACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C103JARACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 250V X7R 1210
Ngā Rauemi: C1210C103JARACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C103JARACTU
Tau Wae C1210C103JARACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 250V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175513 pcs Pepa Raraunga C1210C103JARACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa C1210C103JARAC
C1210C103JARAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose