C1206X684M4REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206X684M4REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 680NF 16V X7R 20%
Ngā Rauemi: C1206X684M4REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X684M4REC
Tau Wae C1206X684M4REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 680NF 16V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149357 pcs Pepa Raraunga C1206X684M4REC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.68µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X684M5REC
C1206X684M5REC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 680NF 50V X7R 20%
I roto i te taonga: 141699 pcs
Tikiake: C1206X684M5REC.pdf
RFQ
C1206X684M4REC7210
C1206X684M4REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 680NF 16V X7R 20%
I roto i te taonga: 614935 pcs
Tikiake: C1206X684M4REC7210.pdf
RFQ
C1206X684M3REC7800
C1206X684M3REC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 680NF 25V X7R 20%
Tikiake: C1206X684M3REC7800.pdf
C1206X684M4REC7800
C1206X684M4REC7800
Tikiake: C1206X684M4REC7800.pdf
Tikiake: C1206X684M3REC7210.pdf
C1206X684M4RECAUTO
C1206X684M4RECAUTO