C1206X683KMREC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X683KMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 68NF 63V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206X683KMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X683KMREC
Tau Wae C1206X683KMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 68NF 63V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138613 pcs Pepa Raraunga C1206X683KMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X683KCRACTU
C1206X683KCRACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.068UF 500V X7R 1206
I roto i te taonga: 409601 pcs
Tikiake: C1206X683KCRACTU.pdf
RFQ
C1206X683KMRECAUTO7210
C1206X683KMRECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 657370 pcs
Tikiake: C1206X683KMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X683M1REC
C1206X683M1REC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 100V X7R 20%
Tikiake: C1206X683M1REC.pdf
C1206X683KMREC7800
C1206X683KMREC7800
Tikiake: C1206X683KMREC7800.pdf
C1206X683KMREC7210
C1206X683KMREC7210
Tikiake: C1206X683KMREC7210.pdf
C1206X683KMRECAUTO
C1206X683KMRECAUTO