C1206X683K5REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X683K5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 68NF 50V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206X683K5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X683K5REC
Tau Wae C1206X683K5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 68NF 50V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130579 pcs Pepa Raraunga C1206X683K5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X683K5GECAUTO7210
C1206X683K5GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 50V C0G 10%
I roto i te taonga: 290146 pcs
Tikiake: C1206X683K5GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X683K5RECAUTO
C1206X683K5RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 50V X7R 10%