C1206X683K3REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X683K3REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 68NF 25V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206X683K3REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X683K3REC
Tau Wae C1206X683K3REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 68NF 25V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117274 pcs Pepa Raraunga C1206X683K3REC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X683K3GECAUTO
C1206X683K3GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 25V C0G 10%
I roto i te taonga: 299764 pcs
Tikiake: C1206X683K3GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X683K3REC7210
C1206X683K3REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 25V X7R 10%