C1206X683JAREC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X683JAREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 68NF 250V X7R 5%
Ngā Rauemi: C1206X683JAREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X683JAREC
Tau Wae C1206X683JAREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 68NF 250V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90920 pcs Pepa Raraunga C1206X683JAREC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection