C1206X683J3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206X683J3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 68NF 25V C0G 5%
Ngā Rauemi: C1206X683J3GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X683J3GEC
Tau Wae C1206X683J3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 68NF 25V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72339 pcs Pepa Raraunga C1206X683J3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X683J3GECAUTO7210
C1206X683J3GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 25V C0G 5%
I roto i te taonga: 253454 pcs
Tikiake: C1206X683J3GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X683J2REC
C1206X683J2REC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 200V X7R 5%
I roto i te taonga: 94849 pcs
Tikiake: C1206X683J2REC.pdf
RFQ
C1206X683J3GEC7210
C1206X683J3GEC7210