C1206X683F3GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X683F3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 68NF 25V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206X683F3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X683F3GEC
Tau Wae C1206X683F3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 68NF 25V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81456 pcs Pepa Raraunga C1206X683F3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X683F3GEC7800
C1206X683F3GEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 25V C0G 1%
I roto i te taonga: 113536 pcs
Tikiake: C1206X683F3GEC7800.pdf
RFQ
C1206X683F3JAC7800
C1206X683F3JAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.068UF 25V U2J 1206
I roto i te taonga: 85203 pcs
Tikiake: C1206X683F3JAC7800.pdf
RFQ
C1206X682MMREC
C1206X682MMREC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 63V X7R 20%
Tikiake: C1206X682MMREC.pdf
C1206X683F3GECAUTO
C1206X683F3GECAUTO