C1206X682MAGEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X682MAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G
Ngā Rauemi: C1206X682MAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X682MAGEC
Tau Wae C1206X682MAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84545 pcs Pepa Raraunga C1206X682MAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X682MAGECAUTO7210
C1206X682MAGECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G
I roto i te taonga: 333233 pcs
Tikiake: C1206X682MAGECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X682MAGEC7800
C1206X682MAGEC7800
Kaihanga: KEMET