C1206X682G5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X682G5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 2%
Ngā Rauemi: C1206X682G5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X682G5GEC
Tau Wae C1206X682G5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83271 pcs Pepa Raraunga C1206X682G5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X682GAGEC
C1206X682GAGEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 2%
I roto i te taonga: 95357 pcs
Tikiake: C1206X682GAGEC.pdf
RFQ
C1206X682G4HACAUTO
C1206X682G4HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 16V ULTRA STA
I roto i te taonga: 730996 pcs
Tikiake: C1206X682G4HACAUTO.pdf
RFQ
C1206X682G5GECAUTO
C1206X682G5GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 2%
Tikiake: C1206X682G5GECAUTO.pdf
C1206X682G4HAC7800
C1206X682G4HAC7800
Tikiake: C1206X682G4HAC7800.pdf
C1206X682G3GECAUTO
C1206X682G3GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 2%
Tikiake: C1206X682G3GECAUTO.pdf
C1206X682G5GEC7800
C1206X682G5GEC7800