C1206X475K8RACTU
KEMETKEMET
C1206X475K8RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206X475K8RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7UF 10V X7R 1206
Ngā Rauemi: C1206X475K8RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X475K8RACTU
Tau Wae C1206X475K8RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 10V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145400 pcs Pepa Raraunga C1206X475K8RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206X475K8RAC
C1206X475K8RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 4.7µF Nga tono Boardflex Sensitive