C1206X474M5REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206X474M5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 470NF 50V X7R 20%
Ngā Rauemi: C1206X474M5REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X474M5REC
Tau Wae C1206X474M5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 470NF 50V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129274 pcs Pepa Raraunga C1206X474M5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.073" (1.85mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X474M5RECAUTO
C1206X474M5RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 470NF 50V X7R 20%
I roto i te taonga: 606863 pcs
Tikiake: C1206X474M5RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X474M5REC7800
C1206X474M5REC7800
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 497481 pcs
Tikiake: C1206X474M5REC7800.pdf
RFQ
C1206X474M5REC7210
C1206X474M5REC7210