C1206X474KMREC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X474KMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 470NF 63V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206X474KMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X474KMREC
Tau Wae C1206X474KMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 470NF 63V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136565 pcs Pepa Raraunga C1206X474KMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.073" (1.85mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X474K4RECAUTO7210
C1206X474K4RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 470NF 16V X7R 10%
I roto i te taonga: 555102 pcs
Tikiake: C1206X474K4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X474KMREC7210
C1206X474KMREC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 470NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 714996 pcs
Tikiake: C1206X474KMREC7210.pdf
RFQ
C1206X474KMRECAUTO
C1206X474KMRECAUTO