C1206X474J5REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X474J5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 470NF 50V X7R 5%
Ngā Rauemi: C1206X474J5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X474J5REC
Tau Wae C1206X474J5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 470NF 50V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91610 pcs Pepa Raraunga C1206X474J5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.073" (1.85mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X474J5REC7800
C1206X474J5REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 470NF 50V X7R 5%
I roto i te taonga: 365898 pcs
Tikiake: C1206X474J5REC7800.pdf
RFQ
C1206X474J5REC7210
C1206X474J5REC7210
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 457219 pcs
Tikiake: C1206X474J5REC7210.pdf
RFQ
C1206X474J4REC
C1206X474J4REC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 470NF 16V X7R 5%
Tikiake: C1206X474J4REC.pdf
C1206X474J5RECAUTO7210
C1206X474J5RECAUTO7210