C1206X473MMREC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X473MMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 47NF 63V X7R 20%
Ngā Rauemi: C1206X473MMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X473MMREC
Tau Wae C1206X473MMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 47NF 63V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122050 pcs Pepa Raraunga C1206X473MMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection