C1206X472M5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X472M5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 20%
Ngā Rauemi: C1206X472M5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X472M5GEC
Tau Wae C1206X472M5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73520 pcs Pepa Raraunga C1206X472M5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X472M4RECAUTO7210
C1206X472M4RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 16V X7R 20%
I roto i te taonga: 526863 pcs
Tikiake: C1206X472M4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X472M5HAC7800
C1206X472M5HAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 50V ULTRA STA
I roto i te taonga: 1212917 pcs
Tikiake: C1206X472M5HAC7800.pdf
RFQ
C1206X472M5GECAUTO
C1206X472M5GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 20%
Tikiake: C1206X472M5GECAUTO.pdf
C1206X472M5GEC7800
C1206X472M5GEC7800