C1206X472F3GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X472F3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 4.7NF 25V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206X472F3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X472F3GEC
Tau Wae C1206X472F3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 4.7NF 25V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76737 pcs Pepa Raraunga C1206X472F3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X472F3HACAUTO
C1206X472F3HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 25V ULTRA STA
I roto i te taonga: 293300 pcs
Tikiake: C1206X472F3HACAUTO.pdf
RFQ
C1206X472F2GEC
C1206X472F2GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 200V C0G 1%
I roto i te taonga: 65181 pcs
Tikiake: C1206X472F2GEC.pdf
RFQ
C1206X472F3GECAUTO7210
C1206X472F3GECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 25V C0G 1%