C1206X334K3REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X334K3REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 330NF 25V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206X334K3REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X334K3REC
Tau Wae C1206X334K3REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 330NF 25V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136867 pcs Pepa Raraunga C1206X334K3REC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.33µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X334K4REC
C1206X334K4REC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 330NF 16V X7R 10%
I roto i te taonga: 122440 pcs
Tikiake: C1206X334K4REC.pdf
RFQ
C1206X334K3REC7210
C1206X334K3REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 330NF 25V X7R 10%