C1206X333M5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X333M5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 33NF 50V C0G 20%
Ngā Rauemi: C1206X333M5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X333M5GEC
Tau Wae C1206X333M5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 33NF 50V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74411 pcs Pepa Raraunga C1206X333M5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.033µF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X333M5GECAUTO7210
C1206X333M5GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 33NF 50V C0G 20%
I roto i te taonga: 309765 pcs
Tikiake: C1206X333M5GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X333M5GEC7800
C1206X333M5GEC7800
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 247732 pcs
Tikiake: C1206X333M5GEC7800.pdf
RFQ
C1206X333M4REC
C1206X333M4REC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 33NF 16V X7R 20%
Tikiake: C1206X333M4REC.pdf
C1206X333M5GECAUTO
C1206X333M5GECAUTO