C1206X333G5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X333G5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 33NF 50V C0G 2%
Ngā Rauemi: C1206X333G5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X333G5GEC
Tau Wae C1206X333G5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 33NF 50V C0G 2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71295 pcs Pepa Raraunga C1206X333G5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.033µF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X333G8HAC7800
C1206X333G8HAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 33NF 10V ULTRA STAB
I roto i te taonga: 511313 pcs
Tikiake: C1206X333G8HAC7800.pdf
RFQ
C1206X333G4JACAUTO
C1206X333G4JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.033UF 16V U2J 1206
I roto i te taonga: 203122 pcs
Tikiake: C1206X333G4JACAUTO.pdf
RFQ
C1206X333G5GECAUTO
C1206X333G5GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 33NF 50V C0G 2%
Tikiake: C1206X333G5GECAUTO.pdf
C1206X333G5GECAUTO7210
C1206X333G5GECAUTO7210