C1206X333F1GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X333F1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 33NF 100V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206X333F1GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X333F1GEC
Tau Wae C1206X333F1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 33NF 100V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84383 pcs Pepa Raraunga C1206X333F1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.033µF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X332MMGECAUTO
C1206X332MMGECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 63V C0G 20%
I roto i te taonga: 303605 pcs
Tikiake: C1206X332MMGECAUTO.pdf
RFQ
C1206X333F1GECAUTO7210
C1206X333F1GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 33NF 100V C0G 1%