C1206X332MAREC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X332MAREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 3.3NF 250V X7R
Ngā Rauemi: C1206X332MAREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X332MAREC
Tau Wae C1206X332MAREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 3.3NF 250V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140448 pcs Pepa Raraunga C1206X332MAREC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X332MMGECAUTO
C1206X332MMGECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 63V C0G 20%
I roto i te taonga: 303605 pcs
Tikiake: C1206X332MMGECAUTO.pdf
RFQ
C1206X332MMGEC7800
C1206X332MMGEC7800
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 276949 pcs
Tikiake: C1206X332MMGEC7800.pdf
RFQ
C1206X332MAREC7210
C1206X332MAREC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 250V X7R