C1206X332M2REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X332M2REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 3.3NF 200V X7R
Ngā Rauemi: C1206X332M2REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X332M2REC
Tau Wae C1206X332M2REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 3.3NF 200V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119375 pcs Pepa Raraunga C1206X332M2REC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X332M3GEC
C1206X332M3GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 25V C0G 20%
I roto i te taonga: 77716 pcs
Tikiake: C1206X332M3GEC.pdf
RFQ
C1206X332M2REC7210
C1206X332M2REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 200V X7R
I roto i te taonga: 677546 pcs
Tikiake: C1206X332M2REC7210.pdf
RFQ
C1206X332M2GECAUTO
C1206X332M2GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G
Tikiake: C1206X332M2GECAUTO.pdf
C1206X332M2RECAUTO
C1206X332M2RECAUTO