C1206X223K4REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X223K4REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 22NF 16V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206X223K4REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X223K4REC
Tau Wae C1206X223K4REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 22NF 16V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119885 pcs Pepa Raraunga C1206X223K4REC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X223K4REC7800
C1206X223K4REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 16V X7R 10%
I roto i te taonga: 563895 pcs
Tikiake: C1206X223K4REC7800.pdf
RFQ
C1206X223K3RECAUTO
C1206X223K3RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 25V X7R 10%
I roto i te taonga: 504634 pcs
Tikiake: C1206X223K3RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X223K4RECAUTO
C1206X223K4RECAUTO