C1206X223JAREC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X223JAREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 22NF 250V X7R 5%
Ngā Rauemi: C1206X223JAREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X223JAREC
Tau Wae C1206X223JAREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 22NF 250V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107763 pcs Pepa Raraunga C1206X223JAREC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X223JAGECAUTO7210
C1206X223JAGECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 250V C0G 5%
I roto i te taonga: 246199 pcs
Tikiake: C1206X223JAGECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X223JARECAUTO
C1206X223JARECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 250V X7R 5%
I roto i te taonga: 432801 pcs
Tikiake: C1206X223JARECAUTO.pdf
RFQ
C1206X223JAGACAUTO
C1206X223JAGACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 250V NP0 1206
Tikiake: C1206X223JAGACAUTO.pdf
C1206X223JAGEC
C1206X223JAGEC
Tikiake: C1206X223JAGEC.pdf
C1206X223JAREC7800
C1206X223JAREC7800
Tikiake: C1206X223JAREC7800.pdf
C1206X223JAGEC7210
C1206X223JAGEC7210
Tikiake: C1206X223JAGEC7210.pdf
C1206X223JAREC7210
C1206X223JAREC7210
Tikiake: C1206X223JAREC7210.pdf
C1206X223JARECAUTO7210
C1206X223JARECAUTO7210