C1206X223G5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X223G5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 22NF 50V C0G 2%
Ngā Rauemi: C1206X223G5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X223G5GEC
Tau Wae C1206X223G5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 22NF 50V C0G 2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81438 pcs Pepa Raraunga C1206X223G5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection