C1206X222MMREC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X222MMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 2.2NF 63V X7R 20%
Ngā Rauemi: C1206X222MMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X222MMREC
Tau Wae C1206X222MMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 2.2NF 63V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126609 pcs Pepa Raraunga C1206X222MMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X223F1GEC7210
C1206X223F1GEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 100V C0G 1%
I roto i te taonga: 144854 pcs
Tikiake: C1206X223F1GEC7210.pdf
RFQ
C1206X222MMRECAUTO
C1206X222MMRECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 63V X7R 20%