C1206X222KMREC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206X222KMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 2.2NF 63V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206X222KMREC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X222KMREC
Tau Wae C1206X222KMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 2.2NF 63V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124003 pcs Pepa Raraunga C1206X222KMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X222M1GEC
C1206X222M1GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G
I roto i te taonga: 81034 pcs
Tikiake: C1206X222M1GEC.pdf
RFQ
C1206X222KMREC7210
C1206X222KMREC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 684521 pcs
Tikiake: C1206X222KMREC7210.pdf
RFQ
C1206X222KMRECAUTO
C1206X222KMRECAUTO