C1206X222KAREC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X222KAREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 2.2NF 250V X7R
Ngā Rauemi: C1206X222KAREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X222KAREC
Tau Wae C1206X222KAREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 2.2NF 250V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141779 pcs Pepa Raraunga C1206X222KAREC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X222KAGEC7800
C1206X222KAGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G
I roto i te taonga: 256330 pcs
Tikiake: C1206X222KAGEC7800.pdf
RFQ
C1206X222KARECAUTO7210
C1206X222KARECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 2.2NF 250V X7R