C1206X155K5REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X155K5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1.5UF 50V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206X155K5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X155K5REC
Tau Wae C1206X155K5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1.5UF 50V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142041 pcs Pepa Raraunga C1206X155K5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.073" (1.85mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1.5µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X155K5RACAUTO
C1206X155K5RACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1.5UF 50V X7R 1206 AUTO
I roto i te taonga: 149022 pcs
Tikiake: C1206X155K5RACAUTO.pdf
RFQ
C1206X155K4REC7800
C1206X155K4REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5UF 16V X7R 10%
I roto i te taonga: 574485 pcs
Tikiake: C1206X155K4REC7800.pdf
RFQ
C1206X155K5REC7800
C1206X155K5REC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5UF 50V X7R 10%
Tikiake: C1206X155K5REC7800.pdf
Tikiake: C1206X155K4REC7210.pdf
C1206X155K4RECAUTO7210
C1206X155K4RECAUTO7210
Tikiake: C1206X155K4RECAUTO7210.pdf
C1206X155K5RECAUTO
C1206X155K5RECAUTO
Tikiake: C1206X155K5RECAUTO.pdf
C1206X155K5REC7210
C1206X155K5REC7210
Tikiake: C1206X155K5REC7210.pdf
C1206X155M3REC
C1206X155M3REC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5UF 25V X7R 20%
Tikiake: C1206X155M3REC.pdf
C1206X155K5RECAUTO7210
C1206X155K5RECAUTO7210