C1206X155K3REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206X155K3REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1.5UF 25V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206X155K3REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X155K3REC
Tau Wae C1206X155K3REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1.5UF 25V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123988 pcs Pepa Raraunga C1206X155K3REC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.073" (1.85mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1.5µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X155J5REC7800
C1206X155J5REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5UF 50V X7R 5%
I roto i te taonga: 366046 pcs
Tikiake: C1206X155J5REC7800.pdf
RFQ
C1206X155K4RACAUTO
C1206X155K4RACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1.5UF 16V X7R 1206
I roto i te taonga: 205942 pcs
Tikiake: C1206X155K4RACAUTO.pdf
RFQ
C1206X155K3REC7800
C1206X155K3REC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5UF 25V X7R 10%
Tikiake: C1206X155K3REC7800.pdf
C1206X155J4RECAUTO7210
C1206X155J4RECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5UF 16V X7R 5%
Tikiake: C1206X155J4RECAUTO7210.pdf
Tikiake: C1206X155J5REC7210.pdf
C1206X155K3RECAUTO7210
C1206X155K3RECAUTO7210
Tikiake: C1206X155K3RECAUTO7210.pdf
C1206X155J5RECAUTO7210
C1206X155J5RECAUTO7210
Tikiake: C1206X155J5RECAUTO7210.pdf
C1206X155K3RECAUTO
C1206X155K3RECAUTO
Tikiake: C1206X155K3RECAUTO.pdf
C1206X155J5REC
C1206X155J5REC
Tikiake: C1206X155J5REC.pdf
C1206X155K3REC7210
C1206X155K3REC7210
Tikiake: C1206X155K3REC7210.pdf
C1206X155K4REC
C1206X155K4REC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5UF 16V X7R 10%