C1206X154M3REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X154M3REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 150NF 25V X7R 20%
Ngā Rauemi: C1206X154M3REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X154M3REC
Tau Wae C1206X154M3REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 150NF 25V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121684 pcs Pepa Raraunga C1206X154M3REC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.073" (1.85mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.15µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X154M3RECAUTO
C1206X154M3RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 150NF 25V X7R 20%
I roto i te taonga: 467083 pcs
Tikiake: C1206X154M3RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X154M3JACAUTO
C1206X154M3JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.15UF 25V U2J 1206
I roto i te taonga: 308138 pcs
Tikiake: C1206X154M3JACAUTO.pdf
RFQ
C1206X154M3JAC7800
C1206X154M3JAC7800
Tikiake: C1206X154M3JAC7800.pdf
C1206X154M3REC7210
C1206X154M3REC7210
Tikiake: C1206X154M3REC7210.pdf
C1206X154M4JACAUTO
C1206X154M4JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.15UF 16V U2J 1206
Tikiake: C1206X154M4JACAUTO.pdf
C1206X154M4REC
C1206X154M4REC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 150NF 16V X7R 20%
Tikiake: C1206X154M4REC.pdf
C1206X154M3REC7800
C1206X154M3REC7800