C1206X154J3REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X154J3REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 150NF 25V X7R 5%
Ngā Rauemi: C1206X154J3REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X154J3REC
Tau Wae C1206X154J3REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 150NF 25V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103340 pcs Pepa Raraunga C1206X154J3REC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.073" (1.85mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.15µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection