C1206X153M3GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X153M3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 15NF 25V C0G 20%
Ngā Rauemi: C1206X153M3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X153M3GEC
Tau Wae C1206X153M3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 15NF 25V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84441 pcs Pepa Raraunga C1206X153M3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X153M3GECAUTO
C1206X153M3GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 15NF 25V C0G 20%
I roto i te taonga: 270271 pcs
Tikiake: C1206X153M3GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X153M2GECAUTO
C1206X153M2GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 15NF 200V C0G 20%
I roto i te taonga: 299454 pcs
Tikiake: C1206X153M2GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X153M3GECAUTO7210
C1206X153M3GECAUTO7210