C1206X153J2REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X153J2REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 15NF 200V X7R 5%
Ngā Rauemi: C1206X153J2REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X153J2REC
Tau Wae C1206X153J2REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 15NF 200V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96335 pcs Pepa Raraunga C1206X153J2REC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X153J2REC7800
C1206X153J2REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 15NF 200V X7R 5%