C1206X152K5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X152K5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1.5NF 50V C0G 10%
Ngā Rauemi: C1206X152K5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X152K5GEC
Tau Wae C1206X152K5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1.5NF 50V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77135 pcs Pepa Raraunga C1206X152K5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X152K5GEC7210
C1206X152K5GEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 50V C0G 10%
I roto i te taonga: 292408 pcs
Tikiake: C1206X152K5GEC7210.pdf
RFQ
C1206X152K5GECAUTO
C1206X152K5GECAUTO
Kaihanga: KEMET