C1206X152J2GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X152J2GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1.5NF 200V C0G 5%
Ngā Rauemi: C1206X152J2GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X152J2GEC
Tau Wae C1206X152J2GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1.5NF 200V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74962 pcs Pepa Raraunga C1206X152J2GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X152J1RECAUTO7210
C1206X152J1RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 100V X7R 5%
I roto i te taonga: 490821 pcs
Tikiake: C1206X152J1RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X152J1REC7800
C1206X152J1REC7800
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 436948 pcs
Tikiake: C1206X152J1REC7800.pdf
RFQ
C1206X152J2GEC7800
C1206X152J2GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 200V C0G 5%