C1206X152F1GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X152F1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1.5NF 100V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206X152F1GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X152F1GEC
Tau Wae C1206X152F1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1.5NF 100V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79333 pcs Pepa Raraunga C1206X152F1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X152F1HAC7800
C1206X152F1HAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 100V ULTRA ST
I roto i te taonga: 378849 pcs
Tikiake: C1206X152F1HAC7800.pdf
RFQ
C1206X152F1GEC7800
C1206X152F1GEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1.5NF 100V C0G 1%
I roto i te taonga: 124327 pcs
Tikiake: C1206X152F1GEC7800.pdf
RFQ
C1206X151M8HAC7800
C1206X151M8HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 150PF 10V ULTRA STA
Tikiake: C1206X151M8HAC7800.pdf
C1206X151M5HACAUTO
C1206X151M5HACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 150PF 50V ULTRA STA
Tikiake: C1206X151M5HACAUTO.pdf
C1206X152F1GEC7210
C1206X152F1GEC7210
Tikiake: C1206X152F1GEC7210.pdf
C1206X152F1HACAUTO
C1206X152F1HACAUTO
Tikiake: C1206X152F1HACAUTO.pdf
C1206X151M5HAC7800
C1206X151M5HAC7800
Tikiake: C1206X151M5HAC7800.pdf
C1206X152F1GECAUTO7210
C1206X152F1GECAUTO7210