C1206X105M3REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206X105M3REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1UF 25V X7R 20%
Ngā Rauemi: C1206X105M3REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X105M3REC
Tau Wae C1206X105M3REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1UF 25V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124424 pcs Pepa Raraunga C1206X105M3REC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X105K5RECAUTO7210
C1206X105K5RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1UF 50V X7R 10%
I roto i te taonga: 575045 pcs
Tikiake: C1206X105K5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X105M3RECAUTO
C1206X105M3RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1UF 25V X7R 20%
I roto i te taonga: 545367 pcs
Tikiake: C1206X105M3RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X105M4REC
C1206X105M4REC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1UF 16V X7R 20%
Tikiake: C1206X105M4REC.pdf
C1206X105M3RACTU
C1206X105M3RACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Tikiake: C1206X105M3RACTU.pdf
C1206X105M3REC7210
C1206X105M3REC7210
Tikiake: C1206X105M3REC7210.pdf
C1206X105K5REC
C1206X105K5REC
Tikiake: C1206X105K5REC.pdf
C1206X105M3REC7800
C1206X105M3REC7800