C1206X104K2REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X104K2REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 0.1UF 200V X7R
Ngā Rauemi: C1206X104K2REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X104K2REC
Tau Wae C1206X104K2REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 0.1UF 200V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132569 pcs Pepa Raraunga C1206X104K2REC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X104K2RECAUTO7210
C1206X104K2RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 0.1UF 200V X7R
I roto i te taonga: 651561 pcs
Tikiake: C1206X104K2RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X104K2REC7210
C1206X104K2REC7210
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 648774 pcs
Tikiake: C1206X104K2REC7210.pdf
RFQ
C1206X104K2RECAUTO
C1206X104K2RECAUTO